web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Czuwaj…


Krysia Kierebinski CC 2.0 


Wchodzimy w ostatni etap. Wozy pancerne jadą do stolicy, wojsko dostaje podwyżki, policja dogaduje się z władzą, każdego sędziego można osunąć od młotka, od jednej osoby zależy kto, kiedy i przez kogo będzie sądzony. Od tej samej osoby zależy za co będzie sądzony. Służby specjalne w rękach politruka, resorty siłowe w rękach nieudaczników, których jedynym przymiotem jest wierność wobec wariata w niedopasowanej kurtce.
Ranne, dzikie zwierzę, nawet jeśli głupie, jest bardzo niebezpieczne. Człowiek jeszcze bardziej. Dużo ludzi, powiązanych mafijnymi układami, w strachu przed utratą władzy, pieniędzy i być może wolności, to prawdziwe zagrożenie.
Nie dajmy się ponieść euforii. Prawdziwa rozgrywka się dopiero zaczyna. Oby nie na śmierć i życie.
Czuwaj.

Maciej Kęsy, FB

Dziękujemy za udostępnienie

(Visited 225 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 10 listopada 2018 by in Bez kategorii, FB, obyczaje, Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.