web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Zdziczenie

Jacek Dehnel 

Krysia Kierebinski CC 2.0

Nie będę linkował tego zdjęcia. Zacytuję tylko Roberta Maślaka: „W Zielonej Górze kolejne spalone żywcem jeże. 4.07. sprawca przyniósł jeża w reklamówce na ul. Jagielonki, polał benzyną i podpalił. Kolejne 9 (5 dorosłych i 4 małe) sprawca ułożone w rząd zostawił na Zamojskiego 9.07. Następne 3 młode znaleziono spalone 15.07. k. urzędu miasta”.

Społeczeństwo tchórzy, którzy odgrywają się na tym, co słabe. Na dziecku, na żonie, na starej matce. Jak boją się albo nie mają jak, to na czym innym. Na jeżu, na foce, na drzewie. Niedobrze mi się robi od tego kraju napompowanych wielkimi słowami wypierdków, nadętych zmyśloną historią niewinności i niepokalania hipokrytów, kieszonkowych sadystów, nieudaczników, którzy o swojej nikczemności, żadności, potrafią zapomnieć tylko kiedy kogoś lub coś skrzywdzą i poczują się paniskami.

(Visited 177 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 18 lipca 2018 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko), Z ZIEMI WOLSKIEJ.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.