web analytics

DOK – Democracy is OK

Kuźnia Demokracji

Zdziczenie

Jacek Dehnel 

Krysia Kierebinski CC 2.0

Nie będę linkował tego zdjęcia. Zacytuję tylko Roberta Maślaka: „W Zielonej Górze kolejne spalone żywcem jeże. 4.07. sprawca przyniósł jeża w reklamówce na ul. Jagielonki, polał benzyną i podpalił. Kolejne 9 (5 dorosłych i 4 małe) sprawca ułożone w rząd zostawił na Zamojskiego 9.07. Następne 3 młode znaleziono spalone 15.07. k. urzędu miasta”.

Społeczeństwo tchórzy, którzy odgrywają się na tym, co słabe. Na dziecku, na żonie, na starej matce. Jak boją się albo nie mają jak, to na czym innym. Na jeżu, na foce, na drzewie. Niedobrze mi się robi od tego kraju napompowanych wielkimi słowami wypierdków, nadętych zmyśloną historią niewinności i niepokalania hipokrytów, kieszonkowych sadystów, nieudaczników, którzy o swojej nikczemności, żadności, potrafią zapomnieć tylko kiedy kogoś lub coś skrzywdzą i poczują się paniskami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Information

This entry was posted on 18 lipca 2018 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko), Z ZIEMI WOLSKIEJ.

Kategorie

License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.