web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Rzeczpospolita Demokratyczna

WSPARCIE MERYTORYCZNE I MATERIALNE DEMOKRATYCZNEJ RP

 

Drodzy Grupowicze i Przyjaciele Demokratycznej RP

Ostatnio nasza działalność mocno przyspieszyła i rozwinęła się, głównie za sprawą wszczętej przez Jolantę Urbańską i DRP procedury delegalizacyjnej ONR w Częstochowie. Nagłaśniamy sprawę, robimy co w naszej mocy, wykorzystując dostępne narzędzia prawne. Pojawia się realna szansa na sukces.

Demokratyczna RP to przede wszystkim aktywność obywatelska w obszarze zwalczania ksenofobii, nienawiści, wykluczenia i niesprawiedliwości. Jesteśmy za Polską otwartą, tolerancyjną, przyjazną i demokratyczną.

DRP to – przypominamy – zarejestrowane stowarzyszenie, nie zaś byt wirtualny i tylko grupa facebookowa. Nasza działalność to konkretne akcje, głównie w Częstochowie, ale ostatnio jesteśmy obecni w wielu miastach Polski; tam, gdzie uznajemy za stosowne być z naszymi przyjaciółmi z innych grup obywatelskich we wspólnej sprawie.

Potrzebujemy ludzi energicznych, wspierających nas twórczo i wymiernie. Pomysłami, ale także materialnie. Działalność Demokratycznej RP ma swoje niemałe koszty – ulotki, bannery, znaczki, materiały promocyjne i informacyjne, transport, nagłośnienie, sprzęt…

Dlatego prosimy członków naszej grupy o zadeklarowanie wsparcia, to pomoże nam działać i naszą aktywność z wyprzedzeniem planować. Jeśli mamy być dla Was i z Wami, jest to po prostu konieczność.

Każdy, kto zdecyduje się pozostać w grupie, jest uprzejmie proszony o wypełnienie deklaracji (do pobrania w zakładce “pliki” w grupie fb DRP; możemy też wysłać na życzenie) i comiesięczną wpłatę 10 pln na konto naszego stowarzyszenia. Pamiętajcie, jesteśmy zobowiązani prawem i etyką rozliczyć się z każdej przekazanej nam złotówki i zrobimy to zgodnie z przepisami oraz statutem DRP.

Oczywiście, zarówno grupowicze, jak i “zewnętrzni” sympatycy – jeśli możecie wspomóc nas dowolnymi kwotami – będziemy ogromnie wdzięczni.

Dziękujemy!

Stowarzyszenie Demokratyczna RP, ul. Gombrowicza 8/26, 42-224 Częstochowa

Numery kont:

Rachunek bieżący: 53 1750 0012 0000 0000 3755 4348 Rachunek walutowy: 78 1750 0012 0000 0000 3755 4383

tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe

DEMOKRATYCZNA RP – FANPAGE·14 CZERWCA 2017

(Visited 104 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 15 czerwca 2017 by in FB, SOLIDARNIE and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.