web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Z notatnika podatnika. Raport podkomisji


Nieprawdą jest, jakoby prace podkomisji A. Macierewicza nie doprowadziły do oczekiwanych wniosków, a tym samym naraziły podatników na niepotrzebny wydatek. Wnioski są, jest i raport. Rzecz jasna, ściśle tajny. Osoba, która go pisała na maszynie, podłożyła jednak kalkę, a kopię wysłała w uniwersum. Wystarczyło tylko wyłowić z sieci:

WYŁOWIONE Z SIECI

Autor: newpatric

Podsumujmy ustalenia podkomisji smoleńskiej:

1. ‘Dostaliśmy informację, że będziemy mogli w ramach podkomisji przesłuchać jedynego świadka zamachu: To pilot automatyczny Tupolewa, który uciekł i ukrywał się 7 lat na Uralu’.

2. ‘Samolot nie mógł się odwrócić do góry nogami bo samolot nie ma nóg’.

3. ‘Dialogi z filmu ‘Smoleńsk’ stanowią niezbity dowód, że wypadek w Smoleńsku był zamachem’.

4. ‘W trakcie prac zespołu ekspertów jednomyślnie ustalono, że katastrofa była zamachem, pozostaje znaleźć dowody’.

5. ‘Na ścieżce dźwiękowej z czarnej skrzynki słychać dwa bezgłośne odgłosy wybuchu oraz krakanie blaszanych ptaków, to dowód, że one naprawdę istnieją’.

6. ‘W Tupolewie wybuchła bomba z tłumikiem. To dlatego załoga nic nie słyszała i lecieli dalej jakby nigdy nic’.

7. ‘W trakcie badań świadków zamachu, operator kamery ze ‘Smoleńska’ przeciął kajdanki i zbiegł, gdy kazano mu rozebrać się do połowy w celu zbadania go’.

8. ‘Polski Związek Hodowców Drobiu potwierdził nam, że blaszane ptaki istnieją. Są w całości wykonane z blachy – jak nam wyjaśniono’.

9. ‘Zderzenie z drzewem badano na tekturowym modelu w skali 1:1 o właściwościach lotnych zbliżonych do oryginału. Wynik jest nieznany, bo model po poświęceniu rozpadł się’.

10. ‘Ustaliliśmy, że kontrolerzy lotu źle mówili po rosyjsku, załoga musiała znajdować komendy w słowniku powiedzeń lotniczych. Było to ekstremalnie trudne, ponieważ nie znali cyrylicy’.

11. ‘Nie mieliśmy możliwości technicznych odczytania danych z czarnych skrzynek, ponieważ były pomarańczowe. Pomogło dopiero opakowanie ich w czarną imitację tektury’.

12. ‘Nasi eksperci wykazali, że fala wybuchu jest szybsza od dźwięku podobnie jak ręka jest szybsza niż oko, co potwierdza każdy gracz w trzy karty z bazaru’.

13. ‘Podkomisja zgłosiła jeden wniosek do Urzędu Patentowego. Samoloty z namalowanymi oknami są bardziej wytrzymałe niż te z prawdziwymi’.

14. ‘Okna są wytrzymalsze niż kadłub, dlatego wkrótce opatentujemy samolot złożony z samych okien, konkretnie szyb. Nazwaliśmy go ‘szybowiec’.

15. ‘Eksperci lotniczy podejrzewali ingerencję sił nieczystych, ale zostały one umyte razem z wrakiem i już są czyste. Na ślad naprowadził nas fakt, że rosyjskie mapy miały cztery wyraźne rogi’.

16. ‘Podczas przeglądania danych filmowych zauważyliśmy podejrzaną osobę podającą się za dyplomatę. Z powodu podobieństwa nazwaliśmy ją ‘Jerzy Z.’ i skierowaliśmy ze zdjęciami do prokuratury’.

17. ‘Do zbadania sposobu zapisu wybuchów użyliśmy gumowego modelu jaszczurki. Ustalono, że po oderwaniu ogona zapis jest w nim niemożliwy. Eksperci lotnictwa twierdzą, że jaszczurki nie mają możliwości zapisywania sygnałów w ogonie, służy on im do machania. To wyjaśnia sprawę braku dźwięku wybuchów’.

18. ‘Wszystkie mapy terenu, jakie dostała strona polska były odwrócone do góry nogami co zmusiło załogę do podchodzenia do lądowania z drugiej strony lotniska’.

19. Podkomisja smoleńska ustaliła niezbicie, że istnieją dowody na zamach: ‘Dowody na zamach zostały całkowicie zniszczone co jest dowodem na to, że istniały’.

 

Komentarz internauty, znaleziony pod tekstem Agnieszki Kublik „Podkomisja smoleńska Macierewicza. Upadek”, GW, 9 czerwca 2017

(Visited 224 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.