web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Gumowa lala

Ewka Błaszczyk

Więc tak. Państwo jest ich. Etatyzm w fazie przejścia w nacjonalizm. Minister pełnosprawna Zalewska parkuje na kopercie dla niepełnosprawnych. Otwiera nową salę gimnastyczną w szkole integracyjnej [sic!] w Sieradzu.

Parkuje, bo może. Pani! Pany, paniska no!
Ale tu dopiero wisienka na tym zjełczałym, gównianym torcie: gdy matka niepełnosprawnego dziecka chciała zaparkować, policja powiedziała: sorry, tu pani minister stoi. I… odwrócili znak informujący o miejscu dla niepełnosprawnych.

Prawo ich. Przyroda ich. Asfalt ich. WSZYSTKO. Państwo, rwa, totalnie zawłaszczające.

Przepraszam za wulgarne skojarzenie, summa summarum: Polska jak wielka gumowa lala dymana seryjnie w świetle jupiterów bezwstydu.

Minister Anna Zalewska, limuzyna, znak, nasze, Wolska, TKM; źródło: Cezary Tomczyk, fb

Komentarz do tekstu Szefowa MEN odwiedza szkołę integracyjną. Jej limuzyna stanęła na miejscu dla niepełnosprawnych (GW)

(Visited 705 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 28 kwietnia 2017 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB, Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.