web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Gumowa lala

Ewka Błaszczyk

Więc tak. Państwo jest ich. Etatyzm w fazie przejścia w nacjonalizm. Minister pełnosprawna Zalewska parkuje na kopercie dla niepełnosprawnych. Otwiera nową salę gimnastyczną w szkole integracyjnej [sic!] w Sieradzu.

Parkuje, bo może. Pani! Pany, paniska no!
Ale tu dopiero wisienka na tym zjełczałym, gównianym torcie: gdy matka niepełnosprawnego dziecka chciała zaparkować, policja powiedziała: sorry, tu pani minister stoi. I… odwrócili znak informujący o miejscu dla niepełnosprawnych.

Prawo ich. Przyroda ich. Asfalt ich. WSZYSTKO. Państwo, rwa, totalnie zawłaszczające.

Przepraszam za wulgarne skojarzenie, summa summarum: Polska jak wielka gumowa lala dymana seryjnie w świetle jupiterów bezwstydu.

Minister Anna Zalewska, limuzyna, znak, nasze, Wolska, TKM; źródło: Cezary Tomczyk, fb

Komentarz do tekstu Szefowa MEN odwiedza szkołę integracyjną. Jej limuzyna stanęła na miejscu dla niepełnosprawnych (GW)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Information

This entry was posted on 28 kwietnia 2017 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB, Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:

No top posts yet

License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.