web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Chcę walczyć o prawo wyboru

Najpierw sukces Polek, teraz sukces Tuska, czyli całej Polski (no dobrze, nie całej, broni się jeszcze przyczółek żoliborski).

Nie odpuszczamy! Dzisiaj kolejna „miesięcznica” Jarosława K. A skoro tak, to i kontrmiesięcznica. Bądźmy tam razem, KOD, Obywatele RP i wszyscy, którym zależy na demokracji w Polsce. Tak jak wzywa np. Radek Sikorski.

Dziś o 20.00 przed Pałacem Namiestnikowskim.

Jak nie teraz, to kiedy?


miesięcznica, marzec 2017

„Chcę mięć swoją godność, to znaczy chcę mieć prawo żyć według takich zasad, jakie wyznaję, te zasady nie krzywdzą nikogo. Pokażmy siłę ducha, chcemy wolności, nie chcemy barierek, które są tu z tyłu, nie chcemy być odgradzani od władzy, ale chcemy władzy, która z nami rozmawia. Z jakiejkolwiek opcji jesteś, jakąkolwiek opcję popierasz, jeżeli tylko ważną są dla ciebie wartości demokratyczne, to miejsce, w którym powinieneś być”.

 

(Visited 327 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 10 marca 2017 by in FB, JESZCZE POLSKA..., PROTESTY (KOD, DOK, ORP, DZIEWUCHY i in.) and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.