web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

„Fala hejtu”, czyli źdźbło w oku bliźniegoNiczyjej uwadze nie uszła chyba przemowa ministra Błaszczaka o ”fali hejtu”, jaka to rozlała się w internecie po wypadku premier Szydło:

Wypadek z udziałem premier Beaty Szydło stał się sławny z powodu fali hejtu ze strony osób publicznych, które nazywają siebie totalną opozycją. Apeluję o wyważone komentarze, nieeskalowania napięć, by nie powtórzyło się zdarzenia z jesieni 2010 roku, gdy fala przemocy była bardzo silna i skończyła się tragicznie. Doszło do zamordowania działacza PiS w Łodzi.

 

Portal wPolityce, w tekście „Istny ściek!” przytacza liczne komentarze internautów z grup opozycyjnych oraz twitty kilku polityków (pisownia oryginalna):

Nie zdazyli na miesiecznice! Jarek im tego nie daruje!!

 

mysle ze .. zamach

 

Pewnie brzoza stała na drodze

 

Cinquecento sie nią zamachnęli

 

Zamach na zlota broszke z brylantami

 

No pewnie opona pękła, hamulców nie miał

 

Dajcie im kierowcow z prawem jazdy, a nie z klauzula sumienia

 

Jedyną spuścizną po rządach PiSu będzie flota rozbitych aut.

Janusz Palikot

 

Lekarze mówią, że PBS jest na szczęście tylko potłuczona, a PJK na miesięcznicy, że poważnie poszkodowana. Wykorzystuje wypadek politycznie?

Katarzyna Lubenauer

 

Co to jest za ekipa… pękające opony. Rozwalanie ludzi na czerwonych światłach. Premier na drzewie. Ocknijcie się. Rządzicie dużym krajem.

Bartosz Arłukowicz

 

I dalej minister Błaszczak

Takie działania są bardzo, bardzo groźne, bo one pokazują, że jest przyzwolenie, przynajmniej części świata politycznego, części elit politycznych do agresji, do przemocy.

 

A oto kilka wpisów wyłowionych z innej fali, choć wezbranej wokół tego samego zdarzenia –  tak wypowiadali się internauci w grupie FB „Polska zawsze niepodległa” pod postami na temat wypadku, przytaczającymi wypowiedzi Magdaleny Środy, a także Bartosza Arłukowicza i innych polityków PO  (pisownia oryginalna).

Do krematorium z nimi na nic więcej nie zasłużyli.

 

Czy pieprzone platfusy broniły Antykomora albo Pania Stankiewicz przez oszołoma Stefana poszarpaną? Won z Polski szkodniki!!!

 

Wciągnięci z szamba

 

LEKARZU, ARŁUKOWICZ-POSZUKAJ SOBIE PSYCHIATRY

 

Debile.Sami się pogrążają.To już histeria.Żenada.!!!

 

Pajace –bezmozgowe–wodac ,ze maczali palce

 

Głupie obrzydliwe podłe Babsko…karma do ciebie wróci…Bądz tego pewna

 

stara , obrZYDliwa nie rusana bolszewicka wariatka

 

Bydlaku ciebie chetnie bym wyrznol w leb ten kretynski.

 

Bez komentarza.

 

Strona fb “Polska Zawsze Niepodległa”, skan 16.02.2017

 

(Visited 315 times, 1 visits today)

One comment on “„Fala hejtu”, czyli źdźbło w oku bliźniego

 1. stah
  16 lutego 2017

  Ani rzeczowych komentarzy, ani kultury, nic. Zajadle szczekanie, podłość. Przykro, że bezmyślna pisanina zalewa nasz kraj, ale wlaściwie nie ma się czemu dziwić:”Pisarze’
  dostosowują swój poziom do ogólnie miłościwie nam panującego.
  .
  Największą bronią opozycji jest dobry dowcip, trafny rzeczowy, często zabawny komentarz, świetne satyryczne rysunki, hasła na marszach, z którymi nijak nie może się równać nienawistny, czasami ordynarny język pisowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.