web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

broszka – happy end


Krysia Kierebinski CC 2.0 

ZNALEZIONE W SIECI:

Dyktatura przechodzi do drugiego etapu. Safanduły, lizusy ze swoim podwórkowym Uchem Prezesa działają, a nie mlaskają z buzią pełną landrynek (jak w kabarecie Roberta Górskiego).

Policja znów wkracza bladym świtem – tym razem do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Gen. Waldemar Skrzypczak wypieprzony z pracy przez pomoc apteczną.

Beznadziejnie głupi, ale tym groźniejszy i tym bardziej destrukcyjny rząd, do którego Prezes przykleił na pośmiewisko etykietkę „Szydło Beata – dom kultury w Brzeszczach”, ODMAWIA władzom Sopotu przyjęcia 10 sierot ze zbombardowanego Aleppo.

Powiem tak: słuchaj Szydło! Jak już będziesz leżała wyrzucona na śmietnik (historii), przyjdę do ciebie, ja albo ktoś z moich przyjaciół, zdejmiemy ci tę twoją idiotyczną broszkę, sprzedamy jakiemuś kolekcjonerowi kuriozów, a pieniądze przekażemy syryjskiemu dziecku.

Jacek Leociak, FB

(Visited 261 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.