web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Znikający uśmiech Melanii Trump

(…) Część internautów robiła sobie żarty, dowcipkując, że Trump zapowiedział żonie dziki seks na wieczór. Inni śmiali się, że obiecał jej, że po przeprowadzce do Białego Domu będzie mogła zająć kuchnię albo że jeśli nie będzie ładnie się uśmiechać każe ją deportować (…) Bardzo zabawne, prawda? Co zrobić, mnie nie śmieszy.

Część komentujących zamiast dowcipów, przypuściła atak – trochę na Trumpa, ale głównie na Melanię (…)

Oglądając Melanię Trump podczas zaprzysiężenia jej męża nie było mi do śmiechu. Znikający uśmiech Melanii budzi grozę. Zobaczyłam wystraszoną, nieszczęśliwą kobietę i przemocowego faceta, który wielokrotnie pokazał, że nie szanuje innych kobiet. Budzi to we mnie współczucie.

Dlatego mam dziś do Was jedną prośbę – Dziewczyny, nie dawajcie się wkręcać w hejt przeciwko innym kobietom. Tej, z którą się zgadzacie, pokażcie wsparcie.

Dagny Kurdwanowska

Cały tekst na blogu Sukces pisany szminką

 

(Visited 1 865 times, 4 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 26 stycznia 2017 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.