web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Kropla drąży skałę


Krysia Kierebinski CC 2.0 https://creativecommons.org/licenses/by-nd/2.0/

Krysia Kierebinski CC 2.0 


 

Drodzy KODerzy, ustaliliśmy już, że bardzo lubimy komentować wszystko na FB i wychodzi nam to świetnie. Afera fakturowa rozpaliła nas do białego, ilość komentarzy (w tym moich) przerosła chyba te pod artykułami na Interii, Onecie, WP i innych portalach. Podobno Internetem można wygrać władzę… Jakiś czas temu powstała akcja Odkłamywanie internetu. Założył ją Mirek Janusz. Co tydzień pojawiają się artykuły do komentowania. Trudne artykuły, bo na bardzo nieprzyjaznych nam portalach. Akcja powoli słabnie. Rozumiem, że ciężko jest znieść rynsztokowe odpowiedzi, jakie dostaje się pod swoim komentarzem. Mam propozycję dla tych, którzy lubią walczyć Internetem. Wchodźcie na dowolny portal, czytajcie artykuły i komentujcie je. Kulturalnie, bez obelg, merytorycznie. Ja codziennie wchodzę na Interię, Onet i wrzucam kilka komentarzy, szczególnie pod tymi artykułami, na których szaleją pisowskie trolle. Może parę osób przejrzy na oczy czytając Wasze wpisy. Na 100% to się nie uda, jeżeli będziemy komentować na stronach KOD, nawet, jeżeli ktoś wrzuca link do artykułu. Tylko wejście w artykuł i pisanie postów pod nim sprawi, że ktoś inny, niż my będzie w stanie to przeczytać. Załatwmy PiS ich bronią😊

Wpis znaleziony na FB, 13.01.2017

 

 

(Visited 178 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 13 stycznia 2017 by in FB, KRÓTKO, obyczaje, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.