web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Boczkiem, zza węgła, z kłamstwem na ustach

„NARODOWCÓW” ZAJAZD NA SEJM (12-12-2016)

"Na ostro", Krysia Kierebinski, licencja CC-BY-NC-ND

BEZ SKRUPUŁÓW

Felieton nieregularny Jarosława Trzymałko & Szczęsnego Kaczynkiewicza

Starannie zaplanowana kampania autokompromitacji posła Roberta Winnickiego, pseud. „Waluś”, trwa! Już zaczynaliśmy odczuwać brak doniesień na temat tego utalentowanego studenta, gdy ten znowu wypłynął na powierzchnię. Zachęcony serią blamaży (sprowadzenie do polskiego sejmu włoskich faszystów; nawoływanie do wydostania z południowoafrykańskiego więzienia polskiego mordercy-terrorysty; zaproszenie do polskiego sejmu amerykańskiego psychologa-homofoba, gwiazdy estrad Moskwy i Afryki), znowu ściągnął do polskiego Sejmu hołotę, tym razem swoich partyjnych kolegów oraz działaczy ruchu pro-death, czyli bojowników o śmierć matek. Jak podaje „Gazeta Wyborcza” („Jak narodowcy wzięli Sejm?” 12-12-2016), „Waluś” nie widzi nic niewłaściwego w organizowaniu wieców partyjnych w Sejmie:

– Ten kongres był związany z wykonywaniem przeze mnie mandatu posła. Zostałem wybrany przez wyborców, którzy reprezentują poglądy omawiane na kongresie –  klarownie klaruje „Waluś”. I na dodatkową obronę podaje, że przecież jego przyjaciel, to jest rywal, poseł Andruszkiewicz, wybrany z tej samej listy, ten od patriotycznych pociągów, sam takie fajne zjazdy partyjne organizuje, wmawiając idiotom, że to konferencje.

Skoro nic w tym złego, to dlaczego poseł W. nałgał marszałkowi Sejmu, że zamierza zorganizować konferencję, a nie zjazd swoich kolesi o faszystowskich ciągotach? Sprytny ten nasz „Waluś”, co?

Śmiech śmiechem, ale tak naprawdę wskazana by była stanowcza reakcja typu wypalanie żelazem. Do tego jednak potrzebny by był ktoś z jajami, facet pokroju Bartłomieja Sienkiewicza. Nie spodziewajmy się więc cudów po marszałku Kuchcińskim. On tu nie jest od myślenia i podejmowania decyzji, a tego, kto wydaje rozkazy, te sprawy w ogóle nie interesują.

– Jarosław Trzymałko i Szczęsny Kaczynkiewicz

(Visited 134 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 12 grudnia 2016 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.