web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Nic o nas bez Rosji?

Marion Maréchal-Le Pen i Marine Le Pen, źródło: Independent

Marion Maréchal-Le Pen i Marine Le Pen, źródło: Independent

„Naszym zadaniem nie jest to, aby zniszczyć europejską ideę, lecz to, aby budować inną Europę, która będzie oparta na szacunku dla narodów, suwerenności, własnej tożsamości”.

Kto to powiedział? Nie, nie Beata Szydło, nie Jarosław Kaczyński. Powiedziała to Marione Maréchal-Le Pen, siostrzenica Marine Le Pen, szefowej skrajnie prawicowego francuskiego Frontu Ludowego, w wywiadzie dla agencji Sputnik (18-11-2016), putinowskiej tuby propagandowej.

I dodała:

„I w tym europejskim projekcie Rosja powinna zajmować pełnoprawne miejsce, ponieważ jest sojusznikiem w planie cywilizacyjnym i mamy interesy, których razem trzeba chronić, a dziś nie jest w interesie narodu francuskiego wspieranie złych stosunków z Rosją”.

Jak już pomożemy Orbánowi i klanowi Le Pen rozwalić Unię, w ten sposób wyrabiając „szacunek dla narodów” i naszej tożsamości, to przyjdzie czas, aby i przodownicy polskiej „dobrej zmiany” dostąpili zaszczytu występu w Sputniku z podobnymi deklaracjami. Nie będą mieli wyjścia.

bh

 

(Visited 120 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 18 listopada 2016 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB, MONDO CANE – PIESKI ŚWIAT and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.