web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Szacunek dla sąsiada

kod-usa_ukraina4

DRODZY UKRAIŃSCY PRZYJACIELE,

Wczoraj, 11 listopada obchodziliśmy nasze polskie Święto Niepodległości. To dzień radości dla wszystkich Polaków, kiedy spotykamy się i wyrażamy szczególny szacunek naszym symbolom narodowym, podobnie jak Wy swoim 24 sierpnia na Ukrainie.

Zmartwiło nas, gdy dowiedzieliśmy się, że na jednym z marszów chuligani potraktowali ukraińską flagę w niegodny sposób. Spontanicznie postanowiliśmy zareagować i aby to zrekompensować, okazaliśmy szacunek ukraińskim barwom.

Drodzy bracia i siostry, wierzymy, że olbrzymią wartością dla Polski są dobre relacje z naszymi sąsiadami. Nie wyrabiajmy sobie opinii na podstawie niedojrzałych wybryków. Jesteśmy przekonani, że otwarcie się na obustronną wymianę wzajemnie nas wzbogaca i przyczynia się do rozwoju obu naszych krajów. Życzymy Wam pokoju i dobrobytu.

Komitet Obrony Demokracji – San Francisco

(Visited 210 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 13 listopada 2016 by in FB, JESZCZE POLSKA..., Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.