web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Coś we mnie pękło

WYŁOWIONE Z SIECI:

WYŁOWIONE Z SIECI

UPDATE
TRUMIENKOWE PRZESZŁO
Projekt ustawy „ZA ŻYCIEM” został przegłosowany i wchodzi niebawem „w życie” tylko że te pieniądze chyba nie bardzo są w stanie ulżyć w cierpieniu dziecka i oczekiwaniu śmierci rodziców.
ŻYCZĘ RYCHŁEJ ŚMIERCI TEMU PROJEKTOWI. 🙁
COŚ WE MNIE PĘKŁO
4 tysiące za urodzenie martwego lub kalekiego dziecka…
Kilkanaście lat temu miałam okazję produkować dokument o siostrach albertynkach. Jeździliśmy z ekipą zdjęciowa od zgromadzenia do zgromadzenia, nocowalismy u nich i obserwowaliśmy ich zwykle życie. Tytuł dokumentu „Czuje Boga, że otacza świat” i jest to jedyna produkcja, której nie obejrzałam. Zabiła mnie wizyta w przytulisku dla porzuconych kalekich dzieci. Obraz dzieci uderzających główkami o metalowe pręty lozeczek i te krzyki… Powiem Wam, że wyszliśmy bez słowa i upilismy się wieczorem
NIECH SOBIE PAN POSEŁ KACZYŃSKI W DUPE WSADZI TE 4 TYSIĄCE. (PRZEPRASZAM WSZYSTKICH)
Jak jest taki kozak i nie ma swoich dzieci to niech przygarnie choć jedno z nich. Zachęcam też resztę jego kolegów i koleżanek. Nikt z Was nie wie jaki to jest dramat chore kalekie dziecko… Ja osobiście też nie. Ale mam znajomych w takiej sytuacji i widziałam te dzieci.
Donoszenie martwego płodu to ryzyko dla matki.
SĄ PEWNE GRANICE W BUDOWANIU POLITYCZNEGO MOCARSTWA. WARTO BYC CZŁOWIEKIEM, A NIE BIEGAĆ Z HASŁAMI PRZYKLEJONYMI DO PYSKA. ZROB PAN COŚ DOBREGO DLA INNYCH, Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ. I CHĘTNIE POMOGĘ

Znalezione na FB

(Visited 588 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 4 listopada 2016 by in FB, TERRAFEMINA, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko), Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.