web analytics

DOK – Democracy is OK

Kuźnia Demokracji

Nasz wybór – Wasz niedobór

WYŁOWIONE Z SIECI


WYŁOWIONE Z SIECI


Przywoływanie pojęcia „liberalizacja” w kontekście prawa aborcyjnego współcześnie jest nadużyciem, jest kłamstwem, cynicznym przekrętem. Celem zygotarian (owieczek) nie jest życie, ale ponowne sprowadzenie kobiety do roli niewolnicy, którą wciąż w wielu krajach i kulturach jest. Celem ich „pasterzy” jest władza.
W czarnym proteście chodzi o dobre życie każdego urodzonego człowieka, zygotarianom chodzi o statystyki urodzeń. Co ich nakręca?
Kasa. Postęp medycyny i laicyzacja doprowadziły do tego, że w krajach rozwiniętych rodzi się mniej ludzi, są zdrowi, żyją dłużej. KK stracił pewne źródło dochodów. Jeśli kiedyś kobieta rodziła 10 dzieci, przeżywało 3. to kler miał 10 chrztów, 7 pogrzebów, kilka komunii, śluby… Teraz ma 0,5, bo jedna para ma zwykle jedno dziecko, które nie zawsze jest chrzczone.

Anka
komentarz do tekstu „Wziąć owieczki za gardło” opublkowanego na naszym blogu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie

License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.