web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Nasz wybór – Wasz niedobór

WYŁOWIONE Z SIECI


WYŁOWIONE Z SIECI


Przywoływanie pojęcia „liberalizacja” w kontekście prawa aborcyjnego współcześnie jest nadużyciem, jest kłamstwem, cynicznym przekrętem. Celem zygotarian (owieczek) nie jest życie, ale ponowne sprowadzenie kobiety do roli niewolnicy, którą wciąż w wielu krajach i kulturach jest. Celem ich „pasterzy” jest władza.
W czarnym proteście chodzi o dobre życie każdego urodzonego człowieka, zygotarianom chodzi o statystyki urodzeń. Co ich nakręca?
Kasa. Postęp medycyny i laicyzacja doprowadziły do tego, że w krajach rozwiniętych rodzi się mniej ludzi, są zdrowi, żyją dłużej. KK stracił pewne źródło dochodów. Jeśli kiedyś kobieta rodziła 10 dzieci, przeżywało 3. to kler miał 10 chrztów, 7 pogrzebów, kilka komunii, śluby… Teraz ma 0,5, bo jedna para ma zwykle jedno dziecko, które nie zawsze jest chrzczone.

Anka
komentarz do tekstu „Wziąć owieczki za gardło” opublkowanego na naszym blogu

(Visited 264 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.