web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Przemyślenia właściciela kota

Kategorie, Wyłowione z sieci 2, duże

WYŁOWIONE Z SIECI

Odęty buraczany kartofel z Żoliborza przypomniał sobie, że musi wydzielić kolejną dawkę trucizny pogardy, poniżenia i lekceważenia wobec Donalda Tuska. Wydymając wargi w swoim kaczym grymasie stwierdził, że z Tuskiem nie ma o czym rozmawiać. No tak, o czym on mógłby rozmawiać z przewodniczącym Rady Europejskiej, politykiem formatu międzynarodowego, uosobieniem sukcesu i prestiżu osiągnięć Polski minionego ćwierćwiecza? O karmach dla kota czy o wspólnych zaśpiewach z Rydzykiem ? Zapiekła mściwość Kaczyńskiego nie budzi już żadnych innych uczuć niż odraza i politowanie. Zachowuje się jak fornal na gumnie marzący tylko o wbiciu wideł w plecy znienawidzonego przeciwnika. Na szczęście historia oceni go tak jak na to zasłużył. To już widać zza zakrętu.

Krzysztof W. Kasprzyk

(Visited 206 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 5 października 2016 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.