web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

WYŁOWIONE Z SIECI: Przechlapane Polaków

Kategorie, Wyłowione z sieci 2, duże

Polska jest skończona. Nawet jeżeli PiS padnie a ONR nie urządzi nam dyktatury to na kilka pokoleń mamy przechlapane. Okazało się, ze 1/3 a może o 2/5 Polaków to niedorozwinięte istoty człekopodobme. Nasi zachodni sąsiedzi będą sobie opowiadać polish jokes nowej generacji,o polskich politykach, uczonych, artystach. Bycie Polakiem to będzie obciach. Przez kilka pokoleń co najmniej. Nic nie jest dane na zawsze, ludzie sie uczą od lepszych, naśladują ich, przyjmują za swoje osiągnięcia innych. My też w końcu będziemy jak Holendrzy czy Włosi. Ale na razie przyjdzie nam żyć w otoczeniu mentalnych zombie bo oni raz wypuszczeni z klatki już do niej nie wrócą i będą udawać normalnych ludzi, będą się mądrzyć, działać w polityce, rzeźbić pokraczne pomniki i urządzać życie innym. Nadchodzi wiek mroku.

partia

 

[komentarz na forum GW do informacji o doniesieniach prawicy do prokuratury na sztukę „Nasza przemoc i wasza przemoc” („Naše nasilje i vaše nasilje”) Olivera Frljića i Marina Blaževića w bydgoskim Teatrze Polskim, której premiera miała miejsce 25 września 2016 r.]

 

(Visited 160 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 28 września 2016 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.