web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Zielone światło dla prawa i demokracji

Marsz KOD w Warszawie. Barwny tłum zatroskanych o upadającą demokrację i zagrożoną wolność Polaków. Przypominają podstawowe rzeczy: że „warto być przyzwoitym i uczciwym”, że Andrzej Rzepliński – w odróżnieniu od swoich adwersarzy – ma honor. Świętują rocznicę powstania KORu. A działacze stowarzyszenia Obywatele Solidarni w Akcji niosą transparent ze słowami śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, że TK powinien być „organem całkowicie niezależnym”. Ci, którzy ubrali się na czarno, przypomnieli zaś o ponurych dniach, jakie nadciągają dla polskich kobiet i rodzin.
Jak moglibyśmy nie dać rady tej obłąkanej rewolucji tandety ludzkiej, zwanej „dobrą zmianą” i wywołanej przez jednego zawistnego człowieka?

Galeria z marszu KOD 24-09-2016

– zdjęcia Krysia Kierebiński & Robert Myśliński 

(Visited 366 times, 1 visits today)

One comment on “Zielone światło dla prawa i demokracji

  1. alice
    25 września 2016

    Dziękuję i serdecznie Panią pozdrawiam, Pani Krysiu,i wszystkich autorow też!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.