web analytics

DOK – Democracy is OK

Kuźnia Demokracji

Wspomnienie Beaty Kolis

Żagiel


 

Nigdy się nie spotkaliśmy, nigdy nie rozmawialiśmy osobiście. Tylko kilka krótkich wiadomości jest w komputerze z czasu ostatniej zimy,  kiedy Beata pośredniczyła w kontaktach z zagranicznymi dziennikarzami szukającymi dojść do założycieli KOD.
Odpowiadała błyskawicznie, podsyłała numery telefonów, organizowała tłumaczy, miejsca spotkań. Jej zdania są śpieszne, rzeczowe i jednocześnie życzliwe, opatrzone usmiechniętymi buźkami, z humorem :  „zaraz odwiozą mnie do Tworek – taki dzień 😉”. ” Ok, panujemy nad sytuacją, jeszcze przez kogoś załatwię ten wywiad. Ustalamy spotkanie 😊”.

Na swoim biurku chciała mieć także wszystkie doniesienia mediów zagranicznych. Aby członkowie ruchu wiedzieli, że nie są  organizacją o jedynie lokalnym zasięgu. Na tym polu współpraca z Beatą była również przyjemnością i dawała poczucie wspólnoty.

Beata Kolis przyczyniła się do tego by świat poznał Komitet Obrony Demokracji, także by KOD miał poczucie bycia częścią świata.

Dziękujemy

Członkowie grupy Democracy is OK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Information

This entry was posted on 31 sierpnia 2016 by in FB and tagged , .

Kategorie

Najpopularniejsze:

No top posts yet

License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.