web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

DOŚĆ DWIE SŁOWIE: Czego mi brakuje


Piet Mondrian "Kompozycja nr. II Czerwony, niebieski i źółty", 1930. Z otwartego archiwum Wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/Piet_Mondrian#/media/File:Piet_Mondriaan,_1930_-_Mondrian_Composition_II_in_Red,_Blue,_and_Yellow.jpg

Piet Mondrian „Kompozycja nr. II Czerwony, niebieski i źółty”, 1930. Z otwartego archiwum Wikipedii


 

Brakuje mi bezinteresownych przedstawicieli narodu. Obchodzi mnie NORMALNE życie, życie bez dygotu niepewności, co będzie z nim NAZAJUTRZ, czy durnowate przepisy wprowadzone przez poprzednią władzę nie zostaną zmienione na jeszcze bardziej durnowate, tyle że pochodzące z WŁAŚCIWEJ kanapy i czy do reszty nie zawali mi się świat, nie stracę pracy, zdrowia i dachu nad głową.

Brakuje mi ciągłości w konsekwentnym realizowaniu planów, zarzucania ich nie dlatego, że są złe, tylko, że stworzyła je konkurencyjna partia.

Marek Jastrząb, „Łupież”, strona Polskamasens

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Information

This entry was posted on 18 sierpnia 2016 by in DOŚĆ DWIE SŁOWIE, FB and tagged , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:

No top posts yet

License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.