web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

DOŚĆ DWIE SŁOWIE: Czego mi brakuje


Piet Mondrian "Kompozycja nr. II Czerwony, niebieski i źółty", 1930. Z otwartego archiwum Wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/Piet_Mondrian#/media/File:Piet_Mondriaan,_1930_-_Mondrian_Composition_II_in_Red,_Blue,_and_Yellow.jpg

Piet Mondrian „Kompozycja nr. II Czerwony, niebieski i źółty”, 1930. Z otwartego archiwum Wikipedii


 

Brakuje mi bezinteresownych przedstawicieli narodu. Obchodzi mnie NORMALNE życie, życie bez dygotu niepewności, co będzie z nim NAZAJUTRZ, czy durnowate przepisy wprowadzone przez poprzednią władzę nie zostaną zmienione na jeszcze bardziej durnowate, tyle że pochodzące z WŁAŚCIWEJ kanapy i czy do reszty nie zawali mi się świat, nie stracę pracy, zdrowia i dachu nad głową.

Brakuje mi ciągłości w konsekwentnym realizowaniu planów, zarzucania ich nie dlatego, że są złe, tylko, że stworzyła je konkurencyjna partia.

Marek Jastrząb, „Łupież”, strona Polskamasens

(Visited 185 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 18 sierpnia 2016 by in DOŚĆ DWIE SŁOWIE, FB and tagged , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.