web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Czystość – nowa formuła

WYŁOWIONE Z SIECI


Krysia Kierebinski, licencja CC-BY-NC-ND https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Krysia Kierebinski, licencja CC-BY-NC-ND 

 

Pewna firma sprzątająca na FB: „31lipca!!! Nedziela!!! Szczecin, Plac Rodła – Brama Portowa!!! Godzina 12-15!!! Rozdajemy BEJZBOLE z grafiką PATIOTYCZNĄ!!! odpowiedz na nasze pytanie i wygraj bejzbola „junior” 50cm, odpowiedz na 3 pytania i wygraj profesjonalny kij bejzbolowy 75cm!!! Będziemy szukać w śród was osób dumnych z pochpochodzenia z akcentami patriotycznymi, ubrania, flagi, symbole, tatuaże,… Jeżeli My nie znajdziemy Ciebie, Ty znajdź nas. Rozpoznasz nas po naszym logo”.

Firma zajmuje się wszelkiego rodzaju sprzątaniem – od usług domowych po mycie dachów i usuwanie graffiti. Od niedawna oferuje jeszcze jedną usługę, nie do końca zgodną z profilem dotychczasowej działalności. Chodzi o produkcję kijów baseballowych z dowolnym wzorem.

O kijach szybko zrobiło się głośno właśnie ze względu na wzory. Znajdziemy na nich wizerunek Małego Powstańca, symbol Polski Walczącej, husarią i żołnierzami.

Więcej: Wiadomości.gazeta.pl

(Visited 120 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.