web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Patriotyczna (mł)odzież

WYŁOWIONE Z SIECI


Sweter, dinozaury, walka


Bartek Rojewski, FB 12-08-2016

Przeczytałem wczoraj rano tekst Magdalena Kicińska w TP. Dzisiaj rano spotkałem chłopca w kurtce z Godłem Polski i z napisem: „Śmierć wrogom ojczyzny”. Zapytałem, jacy ci wrogowie. Nie wiedział. Zawołał kolegów i przepiękną koleżankę – rzecznik (p)rasową. Chłopcy w liczbie kilkunastu nie mieli argumentów, oprócz argumentu „zajebać lewaka”. Pani Rzecznik jednak próbowała. Dowiedziałem się np. że była na SDM. Tam Franciszek – wg niej – zachęcał do pomagania ludziom w Aleppo a nie przyjmowania ich w Europie. Świadectwa dziewczyny z Aleppo nie słyszała. Drogi Krzyżowej też. A Jezus – „myślał racjonalnie i kazał walczyć i zabijać”. Nie powiedziałem, że jestem ksiedzem. Chciałem dać świadectwo chrześcijanina a nie księdza. Na koniec dowiedziałem się, że jestem niedouczonym katolikiem, który nie zna ani Chrystusa, ani Ewangelii, ani Kościoła. Dowiedziałem się też, że „tacy jak ja są wrogami ojczyzny”. To chyba cud, że żyję.

Znalezione na FB

(Visited 230 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.