web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Zniewolenie – nierówność – niesolidarność (oto Polska właśnie)

Fot. Joanna Roqueblave

Fot. Joanna Roqueblave

 

Stare baby, które nie mogą zajść już w ciąże z racji na wiek. Młode baby których uroda odstrasza też niby nie mogą. Niech idą zadbać o siebie a nie latają i straszą samców. A jak nie chcą zajść w ciążę to zaadoptować jakieś dziecko i skupić się na wychowaniu a nie lataniu z tą lewacką propagandą.

Obserwator

 

A Ta z tym wozkiem to co tam robi… skoro tak narzekaja i ubolewaja na Facetow ? Dziwuchy-Dziewuchom, najlepiej to poprzechodzcie na Islam, to bedziecie musialy byc PO-zaszywane juz od mlodosci i bedzie z Wami swiety s-PO-koj !!

Marchew z Ogorkiem

 

Ohydne oblicze Polski… Hejterskie komentarze zwolenników „dobrej zmiany” pod relacją Wolność – równość – solidarność z Marszu Godności w Szczecinie na portalu 24kurier.pl świadczą o tym, że jest jeszcze dużo do zrobienia w polskim społeczeństwie. Argumenty-wytrychy godne Roberta Winnickiego, Beaty Szydło i innych ćwierćinteligentów na świeczniku, bardzo łatwo wchodzą motłochowi do głów. Wsiąkają jak w gąbkę – motłoch wypuszcza je bez żadnych zmian, bo motłoch jest od powtarzania tego, co mu zapodadzą ci na górze.

A kobiety po prostu chcą być traktowane jak ludzie, tylko tyle. Nie są tylko od kuchni, kościoła i wychowywania dzieci – jak wielu mężczyzn (m.in. Hitler, Kowin-Mikke, niektórzy polscy księża) od wieków wyobraża sobie ich „funkcję”. Powinny móc wybierać, kim chcą być – dokładnie tak jak mężczyźni.

Kuzyn ze wsi, młody człowiek, opowiedział kiedyś „dowcip” przy stole, podczas zjazdu rodzinnego: – Dlaczego łańcuch, którym jest uwiązana kobieta, nie może być zbyt długi? – Żeby nie mogła wysadzać głowy z kuchni.

Większość rodziny ryknęła śmiechem.

Dla mnie to zdarzenie lepiej wyjaśnia, skąd się wzięła „dobra zmiana” w postaci sukcesu Rydzyka-Kaczyńskiego-Kukiza niż dziesiątki analiz w gazetach. Świat nam odjeżdża, a my też pędzimy, tyle że w odwrotnym kierunku, prosto w przepaść.

Bartosz Hlebowicz

 

Patrz też: Stefan Rieger, Marsz ku równości i godności

 

(Visited 322 times, 1 visits today)

3 comments on “Zniewolenie – nierówność – niesolidarność (oto Polska właśnie)

 1. Marymont
  19 czerwca 2016

  przykro i smutno,ze tak się dzieje w naszym kraju
  pozdrawiam serdecznie

 2. Anna Maria Patané
  19 czerwca 2016

  dopoty, dopoki bedziemy tkwic w przekonaniu, ze przemoc wobec kobiet, ponizanie ich i zniewalanie, odbieranie prawa do samostanowienia – to cechy Islamu, nie ruszymy z miejsca. Musimy zdac sobie sprawe z faktu, ze chrzescijanizm (a za tym Bilblia) tez jest pelny antyfeminizmu. Kobieta od zarania byla stawiana nizej, winna wielu katastrofom.
  Cieszy mnie obecny protest kobiet, bo jest taki normalny! Taki kobiecy. To co mnie czesto draznilo w dotychczasowym feminizmie, to kobiety, ktore w walce o swoje prawa zapominaly ze sa kobietami i probowaly dorownac mezczyznom! Zaczynaly mowic, dzialac i zachowywac sie jak oni! Jednoczesnie potepiajac to co oni robia! Obecny ruch jest inny! i CHWALA WAM Dziewuchy za to! I jakie to piekne, ze zdobywacie coraz wieksze poparcie mezczyzn – tych prawdziwych, bez kompleksow, tych nie bojacych sie utraty czegokolwiek 🙂

 3. Ania ROBINE
  19 czerwca 2016

  Na temat ANONIMOWYCH „Obserwatora” i „Marchwi z Ogórkiem” jak nie wspomnieć uwagi Umberto Eco ” portale internetowe dały prawo głosu legionom imbecyli którzy dawniej wypowiadali sie głównie w barach po szklance wina i nie szkodzili w żaden sposób społeczeństwu”.

  A co do kuchni, osobista uwaga. Ileż to razy jak przyjeżdżaliśmy do Polski z mężem, który miał wyraźną nadwagę , mówiono mi „Anusiu, jak ty dobrze o Jean-Claude’a dbasz.”
  Nikomu do głowy nie wpadło, że sam sie nażarł.
  Cóż taka nasza polska ( nie tylko polska ? )kultura. Żona przy rondlach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 19 czerwca 2016 by in FB, obyczaje, PROTESTY (KOD, DOK, ORP, DZIEWUCHY i in.), Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.