web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Smoleńska hucpa, czyli 74 odcinek orgii na grobach

Piwniczne okno,

Piwniczne okno, © KRYSIA KIEREBINSKI

 

– Stoimy tutaj z taką nadzieją, że zaburzymy jakoś scenariusz tej 'smoleńskiej liturgii’ i zmusimy Kaczyńskiego i innych mówców do tego, żeby swoje łgarstwa musieli wypowiadać, patrząc w oczy Lechowi Kaczyńskiemu.

Paweł Kasprzak (Obywatele RP) podczas 74. miesięcznicy katastrofy smoleńskiej.

 

Głęboko w to wierzę, że tu, między „domem bez kantów” i hotelem Europejskim, stanie pomnik Lecha Kaczyńskiego, a tu, zaraz za Pałacem Prezydenckim, obok kościoła seminaryjnego, stanie pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej. Spotykamy się tu, bo chcemy by w Polsce zatriumfowała prawda, by to wszystko, co nas niszczyło przez lata, zostało uchylone.

Jarosław Kaczyński, GGW (Główny Guślarz Wolski)

 

Nie ma nikogo w Polsce kto powie temu człowiekowi gdzie jest jego miejsce w szeregu ?. Od kiedy to PZPR zdechła to myślałam, że takie coś już bezpowrotnie minęło. A tu proszę, wola „pana naszego ” ma być spełniona, nieważny właściciel gruntów, przepisy, architekci i takie tam dyrdymały. Co za kraj budowaliśmy przez 27 lat, że tak to /nie/ działa ?

Stanisława, na forum Polska the Times

Patrz też: Kosztowne spóźnienie, czyli tekst okolicznościowy na nową miesięcznicę

(Visited 213 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 12 czerwca 2016 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.