web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

PO, czyli strategia chowania głowy w piasek

©KPH

©KPH

Jak donosi na swoim profilu fb Barbara Nowacka, Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent Warszawy, odmówiła objęcia honorowym patronatem jutrzejszej Parady Równości. Koniec, kropka. Nawet nie chce się nam rozważać, jak wyglądały kalkulacje skądinąd porządnej pani polityk. Pewne rzeczy po prostu trzeba robić i już. Jak się nie wie, co robić, to warto być przyzwoitym. Zaraz zaraz, czy pani Gronkiewicz-Waltz pamięta, kto powiedział te słowa?

Oto, dlaczego Platforma przegrała i dlaczego pogrzebała szanse, by stać się alternatywą dla PiS. Czas na KOD, Razem, inicjatywy takie jak Ratujmy Kobiety, Dziewuchy Dziewuchom, Nowa Alternatywa… Czas, by ośmieszone przez polityków PO i PiS słowo „liberalizm” także w naszym smutnym kraju znowu nabrało swego prawdziwego sensu.

Democracy is OK 

Patrz też: Parada Równości 2016

(Visited 192 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 10 czerwca 2016 by in FB, obyczaje and tagged , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.