web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Kibice na spalonym

Z archiwum Pixabay https://pixabay.com/sv/fotboll-stadion-röd-fackla-lågor-1023350/

Z archiwum Pixabay 

 

Internet obiegła wieść:

Francuskie władze zdecydowały się na objęcie meczów reprezentacji Polski specjalnym nadzorem służb. Jak wyjaśniają, polepszy to bezpieczeństwo i zminimalizuje prawdopodobieństwo wybuchu chuligańskich zamieszek z udziałem polskich kibiców.

Jak wyjaśnił prezydent Francji, mecze reprezentacji Polski zostaną objęte specjalnym nadzorem służb z uwagi m.in. na „wysoki poziom nacjonalizmu wśród polskich kibiców”.

Portal Pikio.pl

Czy prezydent Hollande rzeczywiście tak powiedział? Może tak, może nie; żadne wiarygodne źródła tego nie potwierdzają. Miłośnicy sportu z Polski do kontrataku ruszyli jednak szybko i zdecydowanie:

Liżemy tyłek tej Europie, a tam nikt nas nie szanuje. Jesteśmy dla nich ciemnogrodem i nacjonalistami. P (… ) ich! Niech zdychają sami, pod Arabskim butem. Trzeba zacząć dyskusję o opuszczeniu UE. Polacy, niegdyś dumny naród, dziś czarnuchy Europy – jak długo jeszcze?

I tak wam ten nadzór nie pomoże jak „najeźdźcy” zaczną sie wysadzać w powietrze. A tych kebabów lewacka Francja ma „od groma”

Szkoda, że Israela nie ma tam, bo by się działoooooo.oj

Portal Pikio.pl

 

Ulegli schizie głoszonej przez pseudo-dokumentalne programy o naszych kibicach i Polsce.
Wszyscy pamiętamy program BBC przed Polskim Euro gdzie pokazali nas jako turbo-nazioli. Podziękujmy też naszym rodzimym telewizjom i gazetom( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żaden polski patus nie wyda równowartości skrobanki aby kupić bilet na Euro we Francji.

Ich sprawa, przynajmniej się nie przepracują pilnując naszych kibiców a może i nauczą się kilka słów w naszym dostojnym języku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem jak jest w innych państwach i czy Polska się jakoś wyróżnia ale rasizmu i nacjonalizmu na stadionach jest sporo, nawet biednym Litwinom nie odpuścili. Skoro padła taka deklaracja to chyba wiedzą coś więcej niż wykopowi eksperci.

Haha. Dokładnie. I to kraj w którym terroryzm lęgnie się jak muchy w gównie, który wśród ochrony na cały turniej zatrudnia potencjalnych terrorystów, gdzie niewinni ludzie giną w zamachach w dyskotekach, gdzie w biały dzień strzelają do autobusów z turystami, zamiast przeznaczyć zasoby ludzkie na ochronę przed prawdziwymi terrorystami, usiłują komuś wmówić, że garstka kibiców to tak wielkie zagrożenie.

Ktoś tutaj zapomniał kim jest kibic polski? Spójrzcie na mirko, każdy tam kręci beke z kiboli. A teraz, nagle wielcy obrońcy z was, i buldupicie że Francuzi chcą chronić się przed naszymi kibolami? Jasne, mamy wielu normalnych kibiców, ale kiboly mamy na tyle dużo, by przyćmić nawet trzykrotną ilość naszych kibiców. Po prostu. Pewnie na wyjazd pojedzie o wiele więcej normalków, ale Francuzi mają słuszność w obawie przed nami i jedyne co, to możemy im gratulować. Zresztą, zastosujmy prostą analogię – islamscy kibice przyjeżdżają na mecz do Polski, pewnie każdy wykop by walił sobie konia do niusa „Tureccy kibice pod specjalnym nadzorem”, bo hehe każdy arab jest zły z natury. Tak właśnie nas widzą na zachodzie.

Serio wykopki takie HURR DURR? W każdym co bardziej plusowanym komentarzu „lewak” a wy się dziwicie, że ludzi którzy gotowi są bliźniemu napluć w twarz za poglądy są w grupie wyższego ryzyka? W kraju z tak absurdalnym poziomem politycznej poprawności? I patrząc z innej strony, nasz naród nie został dotkliwie „ubogacony kulturowo” więc i na Euro możemy być potencjalnym celem zamachów. Kibicami jesteśmy najlepszymi na świecie ale przypominam, że kibolami też jednymi z lepszych.

Najlepsze jest to że mieszają politykę i swoją lewackość do sportu. Myslę że takimi zachowaniami pokazują jak bardzo gardzą Polską w każdym calu. Wprowadzic paszporty dla szwabów i francuzów pod pretekstem zagrożenia terrorystycznego, każdego żabojada na rewizje dupska na lotnisku. Nami gardzą i gorzej nas opluć się nie da, co nam szkodzi ? …

 

Portal Wykop.pl

KOMENTARZ DOK:

Polscy internauci mają wrażliwe dusze i uszy. Potrafią uważnie słuchać i doskonale zapamiętywać. Żeby tak jeszcze powtarzali za mądrzejszymi od siebie, bo nadawanie Szydłą, Kukizem i Andruszkiewiczem trudno nazwać szczególnym osiągnięciem intelektualnym.

Patrz też: Piłka nożna a Żydzi

(Visited 413 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 10 czerwca 2016 by in FB, INNY, CZYLI BLIŹNI, obyczaje, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.