web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

KOD-NYC na Greenpoincie

Wolne pączki w McCarren Park. KOD NYC przemaszerował ze śpiewem przez środek nowojorskiego Greenpointu. Obyło się bez strat i tylko z kilkoma mało znaczącymi wyzwiskami. Uważamy to za wielki sukces!!

Nasz marsz przez Greenpoint uważam za bardzo udany. Nie było większych zajść a ten jeden pan ze swoją świtą który nas na początku wyzywał powinien stać się teraz gwiazdą internetu dzięki filmowi Roberta!

Myślę że weszliśmy na kolejny poziom i w tej chwili zaistnieliśmy w świadomości wielu ludzi – i tych z nami i tych przeciw nam. Wszystkim którzy odważyli się przyjść do jaskini lwa i stworzyli tą fantastyczną atmosferę bardzo dziękuję. Szczególne podziękowania dla tych którzy włożyli swój wkład w jej organizację! Oby tak dalej.

Jacek Duda

Galeria: Nowy Jork, 4 czerwca 2016, zdjęcia Tomasz Dżurak, Robert Murawski:

Patrz też: KOD 4-5 czerwca na Dzikim Zachodzie

(Visited 486 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.