web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Drzewa i gnomy

"Wycinka", Krysia Kierebinski, licencja CC-BY-NC-ND https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

„Wycinka”, Krysia Kierebinski, licencja CC-BY-NC-ND 

 

… byleby krzyży nie zaczęli robić z drzew, bo ta naukowa, ekspercka, specjalistyczna teoria byłaby nie do podważenia; w życiu sprawdza się jedno: im kto ma większe kompleksy, tym potworniejsze zapędy w nim drzemią – świat zawojować, Puszczę zorać i drzewo DUŻE ściąć – im mniejszy krasnal tym pokaz siły groźniejszy – przyjrzyjcie się kto lokalnie wycina drzewa, brukuje rynki całe pod imprezy ku czci i chwale ? oszołom zawsze niszczy

Dorota Stawowa, fb

 

Komentarz do doniesienia prasowego z 07-06-2016: „Eksperci UNESCO zapoznający się ze stanem Puszczy Białowieskiej zostali w poniedziałek postawieni w dość nietypowej sytuacji. Po ogłoszeniu przerwy w rozmowach z ekologami i przedstawicielami ministerstwa generalny duszpasterz leśników Tomasz Duszkiewicz zainicjował modlitwę w intencji puszczy”.

(Visited 100 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.