web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Pośle Kaczyński, nie damy się!

Marsz KOD

Kaczyński w swoim dzisiejszym wystąpieniu na regionalnym zjeździe PiS zanegował cały porządek prawny naszej Ojczyzny ! Swoimi inwektywami unurzał w błocie ludzi, którzy stoją na straży prawa ! Swoimi brudnymi pomówieniami chce zohydzić ludzi, którzy dla nas wszystkich walczą o to, by Polska była krajem demokratycznym, w którym zagwarantowane są wolności obywatelskie i przestrzeganie prawa !

Poseł Kaczyński sączy już od za długiego czasu swoje jadowite, zatrute jego kompleksami i nienawiścią do ludzi, podżeganie do zniszczenia naszego państwa. Jest anarchistą, który palił kukły Pana Prezydenta Wałęsy na organizowanych przez siebie awanturach ulicznych, w zemście za odsunięcie od realnej władzy, którą miał pracując w kancelarii Prezydenta Wałęsy.

Pośle Kaczyński manipulujący naszym krajem z tylnego siedzenia i nie biorący za to żadnej odpowiedzialności : nie damy się tobie zakrzyczeć ! Obronimy nasze fundamentalne wartości jak Demokracja, Wolność, Równość ! To o takie wartości walczyliśmy w pierwszej Solidarności !
To na tych wartościach musimy budować przyszłość naszych dzieci !

Kaczyński zadeklarował także walkę o władzę w Warszawie: „Dobra zmiana musi się dokonać także w stolicy”. Pośle Kaczyński, Warszawiacy to nie ciemny lud, który da się omamić ! Mieszkańcy Warszawy nigdy nie dopuszczą PiS do władzy w swoim mieście !

 

Jolanta Airaut, wpis na Facebooku

(Visited 149 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.