web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

A może to jakiś szwindel?

Marsz KOD

Świadectwem wciąż drzemiącej w społeczeństwie nieufności co do intencji władzy był przypadek ze wsi Książęcy Lasek w gminie Rozogi. Jej mieszkańcy przybyli około godz. 7.30 do Komisji Wyborczej oświadczając, iż „nie przystąpią do głosowania, dopóki nie otrzymają wyjaśnień odnośnie zagadkowego zniknięcia, ich zdaniem, ks. Kazimierza Andrzejczaka”.

W rezultacie podjętych działań, wymieniony został zatrzymany w m. Zielona woj. olsztyńskie w trakcie jazdy samochodem w stanie nietrzeźwym. O odnalezieniu ks. Andrzejczaka poinformowano dziekanat dekanatu rozogowskiego, Komisję Wyborczą i mieszkańców Książęcego Lasku, którzy po sprawdzeniu ok. godz. 12, iż ww. przebywa w miejscu zamieszkania, wzięli udział w głosowaniu.

 

źródło:Portal Political Faction przytacza fragment książki Pauliny Codogni pt. „Wybory czerwcowe 1989 roku”

(Visited 84 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.