web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Obatel Hola Hola

http://www.keytree.co.uk/bridging-the-gap/

„Kabotynizm to synonim bufonady, szpanowania, popisywania się. Kabotyn to osoba niepoważna, która lubi tanie efekciarstwo. Kabotynizm można także nazwać tromtadracją.”
Do tego permanentny pacjent logopedy, obatel Czarnecki, królował dzisiaj w „Kropce nad i”.
Kłamstwo, pogarda dla rozmówcy, obłuda i właśnie kabotynizm, wyrażany w pełnym bełkocie, z którego wyłowiłem JEDNO, prawidłowo wymówione słowo to „hola, hola”. Brawo PiS- to twoi przedstawiciele! A na poważnie, to każdy dzień, to krok ku katastrofie. Armia szkodników, z żelazną konsekwencją realizuje plan destrukcji państwa, stosunków z dyplomacjami świata, kompromituje mój kraj. Wstydzę się rozmawiać z rodziną i znajomymi za granicą, bo co mam powiedzieć?
Rozmowy z ludźmi polityki, biznesu, kultury, z krajów świata cechuje spokój, wyrozumiałość, pozorna słabość, lecz w konsekwencji żelazna determinacja, będąca matką sukcesu. I taką postawę prezentują politycy Komisji Europejskiej.
A beznadziejna, gminna i chamska postawa pisowskich polityków stoi w ostrym kontraście do w/w polityków europejskich. Takie łażenie w zabłoconych gumiakach po salonach, wywołuje zachwyty wielu zakompleksionych Polaków (o zgrozo, również w mojej dalszej rodzinie, ale ze strony żony). Oni po prostu, nie wiedzą, nie znają, nie czują, że Kaczyński, prostą drogą przy pomocy „paprykożercy” Orbana wpycha nas w objęcia Putina.
Myślałem, ze tylko miłość jest ślepa, ale widać, iż niewiedza również pada na wzrok i racjonalne myślenie. i tyle wypocin dzisiaj. Pozdrawiam, trochę smutno.

Andrzej Bolek Zimowski, 01-06-2016

https://www.facebook.com/groups/KomitetObronyDemokracji/

(Visited 101 times, 1 visits today)

One comment on “Obatel Hola Hola

  1. maria
    5 czerwca 2016

    Do tych wszystkich przymiotów obatela trzeba dołożyć jego NADCECHĘ: wazeliniarstwo. Dla kariery zrobi , czyli powie wszystko, zapisze się do każdej partii ( oprócz SLD jak dumnie sam zauważa), wepchnie się na pierwsze miejsce, żeby go było widać. I to tyle jego zasług…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.