web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Kanada otwartych ramion

Uchodźcy mile widziani

BLIŹNI/ OBCY

BLIŹNI/ OBCY

Minister imigracji John McCallum powiedział przed komisją Izby Gmin kanadyjskiego parlamentu, że 98 proc. sponsorowanych przez rząd uchodźców z Syrii znalazło już stałe miejsce zamieszkania w Kanadzie. Pozostałe 2 proc. powinno zostać zakwaterowanych na stałe do połowy czerwca. Rząd planuje sprowadzić dodatkowe 25 tys. sponsorowanych przez rząd uchodźców z Syrii w tym roku.

Z ogromną satysfakcją powiedział, że nadal jest duże zainteresowanie wśród Kanadyjczyków pomocą dla syryjskich uchodźców. “Jestem prawdopodobnie jedynym ministrem imigracji na świecie, którego głównym problemem jest to aby przywieźć wystarczającą liczbę uchodźców, wystarczająco szybko aby usatysfakcjonować niezwykłą otwartość i hojność kanadyjskich rodzin, które chcą ich sponsorować”, powiedział minister McCallum (…).

Cały artykuł: Malgorzata P. Bonikowska, Gazeta. Dziennik Polonii w Kanadzie (16-05-2016)

 

(Visited 79 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 20 maja 2016 by in FB, INNY, CZYLI BLIŹNI and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.