web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

WYŁOWIONE Z SIECI: Lachy na strachy

Ilustracje, dynie, Kaczyński, Szydło, USA, strach, halloween

„Dynie”, Krysia Kierebinski, licencja CC-DY-NC-ND

Wypowiedź „w kontekście wewnętrznej kampanii wyborczej w USA”
No właśnie. To niesamowite, że pisowska „dobra zmiana” stała się już tak znana i rozpoznawalna w USA, że Clinton używa tego przykładu do straszenia amerykańskich wyborców w stylu: jak zagłosujecie na Trumpa i zrobicie go prezydentem, to będziecie mieć taki sam cyrk, jak w Polsce.

piciu67, forum GW, 17-05-2016 [wyłowione bh]

  • komentarz do wypowiedzi Rafała Sobczaka, dyrektora Biura Rzecznika Prasowego MSZ na temat opinii prezydenta Clintona, który porównał antydemokratycznych przywódców Polski i Węgier do Trumpa („Opinia prezydenta Clintona jest niesprawiedliwa. Rozumiemy jednak, że została wypowiedziana w kontekście wewnętrznej kampanii wyborczej w USA”).

Cały tekst: GW

(Visited 116 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.