web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Psychiatra rządowy

Ilustracje, diagnoza, lekarz, kłamstwo, wiedza, wróżba

Najpierw trzeba sobie dobitnie uświadomić, że jest to specyficzny tygodnik. Nie „Do Rzeczy”, ale „Od rzeczy”, a wtedy wszystko jest już jasne. Tylko w takim właśnie tygodniku mógł się ukazać wywiad z tego rodzaju osobnikiem. Konserwatyzm nie ma tu nic do rzeczy. Trzeba sobie uświadomić, że PiS ma szczególne zdolności do przyciągania miernot intelektualnych. To kolejny, niepodważalny dowód.

markor16

komentarz na forum „Tygodnika Powszechnego” pod artykułem ks. Jacka Prusaka z 18 maja krytykującym kuriozalny wywiad w „Do Rzeczy” z psychiatrą Łukaszem Święcickim, w którym diagnozował on m.in. „obłęd udzielony” u zwolenników KOD („Symptomy obłędu udzielonego”, 16-22 maja), a jako kurację opozycji i jej zwolenników, cierpiących na „narodową skirtotymię”, zalecał elektrowstrząsy. Najlepszym zaś lekiem, zdaniem wybitnego tego psychiatry, jest odpowiednia przynależność partyjna, czyli PiSwoska.
(wyłowił jk, 18-05-2016)

 

(Visited 220 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.