web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Ramię w ramię

BLIŹNI/ OBCY

BLIŹNI/ OBCY

 

Gazeta Wyborcza w Białymstoku podaje, że w Łomży dwóch niespełna trzydziestolatków pobito i zwyzywało dwudziestoletnią dziewczynę, Czeczenkę. Tak młodzież łomżyńska obroniła nasz kraj przed terrorystami i uchodźcami. To kolejny przypadek pobicia „ciemnoskórych” w Łomży. W mieście istniał ośrodek dla uchodźców, ale na skutek akcji propagandowej polityków PiS i bandyckich napadów został zamknięty…

„Dobra zmiana” panoszy się wszędzie. Zdrowa, polska, biało-czerwona. Politycy z górnej półki nie muszą już nic robić. Powiedzieli, co trzeba, a tępe mięśniaki – „biała siła” – robią swoje, teraz jako patryjoci. Kiedy ten koszmar się skończy?

bh, 17-05-2016

(Visited 92 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 18 maja 2016 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB, INNY, CZYLI BLIŹNI and tagged , , , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.