web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Eureka! Odkryłem arytmetykę!

Ilustracje, liczydło, Kukiz, arytmetyka, pozory

„Liczydło”, Krysia Kierebinski, licencja CC-BY-NC-ND

 

Paweł Kukiz odkrył, że sztandarowy program rządowy będzie kosztowny. Na swoim facebooku napisał: „Jezu Chryste… Miej nas w opiece … DWA i PÓŁ miliona razy 500 zł co miesiąc… Razy dwanaście…. 15 000 000 000 zł rocznie… Skąd PiS weźmie na to pieniądze? Pożyczy? KTO to spłaci za 10 lat???”

Wzruszające… Przypomnijmy: część posłów Kukiza głosowała za programem Rodzina 500 plus, inni, jak Kukiz, wstrzymali się od głosu. Czym różniła się arytmetyka w dniu uchwalania ustawy 500+ od arytmetyki dzisiaj? Przecież rozwalenie systemu – idée fixe Kukiza – obejmuje również demontaż finansów publicznych (wśród wielu innych demontaży). Rozwalić wszystko, podzielić i … rozdać. Wszystko szło jak należy. Hola hola! Czy Kukiz aby nie staje się częścią jakiegoś układu, który rzekomo demontuje?

Jarosław Kobzdej 17-05-2016

 

(Visited 93 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 18 maja 2016 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB and tagged , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.