web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Pycha kameleonicy

Ilustracja, corrida, Beata Kempa, byk

A dzisiaj… odsłuchałem – nie w całości, Broń Boże! – watykańskiego występu wokalnego wszechstronnej pani Beaty Kempy. Pani Beata jest wielofunkcyjna – łatwiej powiedzieć, kim pani Beata nie jest, niż kim jest. Ale spróbujmy: jest sekretarką w Radzie Ministrów (to wiemy), agentką Radia Maryja w strukturach władz Polski (to wiemy), cenzorką orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, najważniejszej w Polsce instytucji strzegącej prawa (wiemy)… Teraz okazuje się, że jest i kościelną performerką. Czy pani Beata jeszcze nas czymś zaskoczy? Na pewno. Słyszałem, że ma wystąpić na arenie korridy w Hiszpanii. Niestety, źródła nie chcą zdradzić, w jakiej roli.

Bartosz Hlebowicz

(Visited 208 times, 1 visits today)

One comment on “Pycha kameleonicy

  1. Ewa
    17 maja 2016

    Pani Beata powinna się zająć haftami i dzierganiem na drutach 🙂 Zdecydowanie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 16 maja 2016 by in BEZ SKRUPUŁÓW, FB and tagged , , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.