web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

„wPolityce” o inwigilacji i pedałach

WYŁOWIONE Z SIECI

WYŁOWIONE Z SIECI

A dziś w organie Kaczyńskiego… komentarz czytelnika do nowego tekstu propagandowego autorstwa PiSowskiej tubki, Jacka Karnowskiego – tego, co przepuszcza bez zmian wszelkie co bardziej plugawe myśli Prezesa Polski:

 

Te pedały stosują socjotechnike powtarzając jak w amoku zagrożona demokracja i KOD … Takie hasełka nie mające nic wspólnego z rzeczywistością powtarzane tysiące nie staną sie faktem dopóki systematycznie nie bedzie sie wsadzać do więzienia tych pedalow . Za kradzieże wyłudzenia i ograbianie kraju. Nic im nie pomoże zagrożona demokracja pod cela.

Janusz Panasiuk, Norwegia, fb wPolityce

wPolityce_po40minutachB

 

(Visited 349 times, 2 visits today)

One comment on “„wPolityce” o inwigilacji i pedałach

  1. Janusz Panasiuk
    27 maja 2016

    Bardzo dobrze im powiedział ten pan . A was pedały do sadu .Lub łagry. Co to kurwa za robienie ze screena guwnianego pedalskiego tekstu … O kim to jest o gazecie o mnie czy o Kaczyńskim !? Wszystkie Świętości zostały splugawione bo wam pedały gul chodzi ze koleś ma na fejsie ponad 200 tysięcy fanów . Ile macie wy żałosne pedały zeby tak robić screena i komentować … Jak frajer. Z ukrycia. Sad i łagry was nie ominą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 12 maja 2016 by in WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.