web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Wyłowione z sieci: O NIEZŁOMNOŚCI

w sieci_svg

Pobicie Pawła Demirskiego przez kiboli (czyt.: patriotów) Legii i Lecha jest symbolicznym aktem otwarcia DZ – czyli „dobrej zmiany”. Aktem niezłomnym, jak niezłomnym mianowany został Kawaler Orderu Orła Białego niejaki Bronisław W. przez niezłomnego prezydenta Sowę! DZ – to będzie taki ustrój, w którym nie trzeba będzie używać władzy sądowniczej, ani prokuratury, bo wyroki w imieniu Najjaśniejszej RP wydawać będą stadionowi chuligani (sorry, patrioci) albo bojownicy ONR (ultra-patrioci) z mieczem Chrobrego w klapie i w dłoni. Kto będzie następny? Dowiemy się w sobotę…

Janusz Kijowski, reżyser (fb, 04-05-2016)

(Visited 68 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 4 maja 2016 by in FB, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko), Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.