web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

A dzisiaj…

Galeria Wstydu Polski: Szymon Giżyński, poseł PiS

Galeria Wstydu Polski: Szymon Giżyński, poseł PiS

Szymon Giżyński, wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, zażartował, komentując raport Prokuratury Krajowej nt. zwiększającej się w Polsce z roku na rok liczby przestępstw na tle rasowym, narodowościowym czy wyznaniowym:

Czy może pan prokurator powiedzieć jaki jest stosunek Polaków do Malgaszów i Zulusów ? Może by tą metodologię rozszerzyć, mówię całkowicie poważnie, jak się zachowują Polacy ze względu na pewne preferencje, np. na kolor noszonych skarpetek albo smakoszy zup: jak się zachowują miłośnicy zalewajki, grochowej, kapuśniaku czy szczawiowej w odniesieniu do tego bardzo poważnego problemu

Za: Maciej Chołodowski, fb.

„Dobra zmiana” wciąż zaskakuje. Gdy człowiek już pomyśli, że głębiej spaść się nie da, okazuje się, że dno jest jeszcze niżej. I wydrapują się z niego na powierzchnię coraz to bardziej szkaradne stwory.

(bh)

 

 

(Visited 65 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.