web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Długie ramię Moskwy

gn2b

Niezastąpiony „Gość Niedzielny” donosi, że – co oczywiste – Moskwa nie tylko finansuje ruchy faszystowskie w Europie, ale – co super-odkrywcze – dyryguje też amerykańskimi Demokratami, na czele z Hilary Clinton. Zdemaskowania Demokratów dokonał Jacek Dziedzina, fachowiec od spraw zagranicznych i innych w tym piśmie. „Teraz okazuje się, że intuicje nie były nieuzasadnioną fobią i nie brały się z powietrza”, potwierdza swoje przypuszczenia Jacek.

Wniosek? Wniosek, drogi czytelniku, nasuwa się sam: Amerykanie powinni głosować na Donalda Trumpa, idiotę o imperialnych ciągotach na miarę Putina. To jest miara degrengolady intelektualnej polskiej katolickiej prawicy, która dwoi się i troi, by chodzić na pasku cara ze wschodu.

(bh)

 

(Visited 46 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 26 kwietnia 2016 by in BEZ SKRUPUŁÓW, Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.