web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Uzbrojona ONR będzie nas bronić. Albo atakować.

22-042016_ONR-MON

Członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego zamierzają uczestniczyć w działaniach obrony terytorialnej, którą organizuje nowy szef MON. Politycy PiS to popierają.

Według planów Ministerstwa Obrony Narodowej osoby z organizacji proobronnych będą mogły wstępować do tworzonych wojsk obrony terytorialnej kraju. ONR chce, by zaliczono ich do formacji na rzecz bezpieczeństwa kraju (…)

Nic złego w uczestnictwie ONR w strukturach obrony narodowej nie widzą posłowie PiS z sejmowej komisji obrony. – Przecież to legalna organizacja, prawo nie zabrania im takiej działalności – twierdzi małopolski poseł PiS Michał Wojtkiewicz zasiadający w tej komisji (…)

Za: Gazeta Wyborcza

 

(Visited 80 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 22 kwietnia 2016 by in WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko), Z ZIEMI WOLSKIEJ and tagged , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.