web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Święte słowa!

Portal katolicki „Miłujcie się” donosi i ostrzega: joga to śmiertelne zagrożenie. Jej uprawianie, jak czytamy, wprowadza w świat złudzeń, wiodąc jednocześnie do całkowitej samotności. Podczas tych zgubnych praktyk oddajemy się bowiem we władanie demonów…
To nie narkotyki, alkohol czy sporty ekstremalne mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia.
Jeśli już praktykujesz jogę, jesteś stracony. Jeśli zastanawiasz się czy nie zacząć, odpowiedź jest jedna: absolutnie nie. Tak przynajmniej uważa ksiądz Mieczysław Piotrowski; oto cała jego wypowiedź.

Poleca: K2

(Visited 38 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 22 kwietnia 2016 by in MIĘDZY BOGIEM A PRAWDĄ, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.