web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Paraliż

Oglądałem wczoraj jedną z telewizji informacyjnych. Nasłuchałem się ze strony zaproszonych gości totalnego biadolenia na dzisiejszą rzeczywistość. Mówił Kwaśniewski, mówił Rokita, czyli politycy o ogromnym doświadczeniu w polityce i zero wniosków, zero recept.
Odnosi się zatem wrażenie, że PIS sparaliżował swoim działaniem zdolności intelektualne klasy politycznej pozostające wobec PIS w opozycji która obecnie jest zdolna tylko wylewania krokodylich łez nad stanem polskiej demokracji, Opozycja jednak nie jest jednak zdolna do przedstawienia projektu politycznego mogącego tej sytuacji się przeciwstawić. Bez takiego projektu jakiekolwiek porozumienie staje się zabiegiem sztucznym i mało skutecznym. Nadzieja więc w ruchu obywatelskim jakim jest KOD. To on powinien przejąć inicjatywę, przedstawić platformę porozumienia, pomysły działań i zjednoczyć wokół tych propozycji opozycję parlamentarną. Tak więc Kijowski do dzieła.

Wiesław Kasprowicz, fb KOD (2016-04-20)

(Visited 38 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 20 kwietnia 2016 by in JESZCZE POLSKA..., WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged , .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.