web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

KOD-erowi nie wypada

Po marcowym marszu KOD we Wrocławiu postanowiłem nie odpinac znaczka z klapy marynarki. I dobrze mi mi on słuzy. Ludzie się uśmiechają, zagadują w sympatyczny sposób, a z kolei ja nie mogę sobie pozwolić na przejście jezdni na czerwonym świetle lub w nieoznaczonym miejscu, na okazanie zniecierpliwienia, gdy ktos w sklepie ślamazarnie wyjmuje towary przy kasie lub szuka drobnych itd. Bo KOD-erowi nie wypada.

Stefan Kubów, fb KOD (2016-04-19)
(Visited 55 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 20 kwietnia 2016 by in JESZCZE POLSKA..., KULTURALNIE, WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.