web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Warszawska wiosna

 

andrzej miszk_17-04-2016

 

Wróciłem właśnie z długiego, 2-godzinnego spaceru i „ławeczkowania” w Łazienkach, wokół pomnika Chopina. Cudownie. Karmię się słońcem. Łykam witaminy ukryte w słonecznych promieniach. Przyjemnie patrzeć na setki spacerujących ludzi z całego świata, rodziny z małymi dziećmi, zakochanych. Świat na wiosnę budzi się do życia, zieleni i rozkwita. Pięknieje i daje nadzieję. Polska z perspektywy warszawskich Łazienek do naprawę piękny kraj. W którym warto żyć, zapraszać gości z całego świata, cieszyć się życiem. Walczymy o to, by tak mogło być dalej. I słusznie lękamy się, aby to piękno nie zmieniło się w brzydotę mrocznej dyktatury, niegościnnej dla swoich i obcych.
Na pewno o tym pomyśleliście i niektórzy już to zrobiliście, ale zachęcam wszystkich: ucieszcie się dzisiaj słońcem, nabierzcie sił i nadziei.

Andrzej Miszk (Komitet Obrony Demokracji przed PiS-em), od 17 marca prowadzący głodówkę w proteście przeciw dyktaturze PiS i łamaniu prawa przez rząd premier Szydło.

 

 

(Visited 54 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 18 kwietnia 2016 by in WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko) and tagged .

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.