web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

Polski Kościół Nazistowski

 

Białystok. Sojusz polskich neonazistów z Kościołem, 16-04-2016.

Białystok. Sojusz polskich neonazistów z Kościołem, 16-04-2016.

Obóz Narodowo-Radykalny organizował wczoraj w stolicy Podlasia obchody swojej 92. rocznicy istnienia. Z tej okazji do miasta zjechało kilkuset bojówkarzy, którzy wzięli udział najpierw w mszy świętej, a potem w ulicznej demonstracji. Kościelną uroczystość poprowadził znany z jadowicie ksenofobicznych poglądów ks. Jacek Międlar. Wczoraj Międlar w towarzystwie łysych bojówkarzy i gości specjalnych, faszystów z włoskiej organizacji Forza Nuova, czuł się jak ryba w wodzie. –Po zakończeniu mszy polscy nacjonaliści przy pomocy włoskich kolegów uformowali kolumny ze sztandarami, a następnie przemaszerowali ulicami miasta. Krzyczeli m.in. “Śmierć wrogom ojczyzny!”, a także “Precz z żydowską okupacją!

Wieczorna część zjazdu ekstremistów odbyła się w w studenckim klubie “Gwint”, mieszczącym się w budynku Politechniki Białostockiej. Clou programu był występ jawnie neonazistowskiej grupy Nordica, której członkowie mają w dorobku takie kawałki jak “Dumny nadczłowieku”, “Narodowi Socjaliści” czy “Biała Kurwa Czarnucha”.

No comment. Ręce opadają.

bh

Cały tekst BIAŁYSTOK: TERROR EKSTREMISTÓW Z ONR na stronie strajk.eu.

 

(Visited 595 times, 1 visits today)

One comment on “Polski Kościół Nazistowski

  1. Maria
    21 kwietnia 2016

    Polecam art 13 polskiej Konstytucji, który powinien niezwłocznie uruchomić prokuratorów. ONR powinien zostać zdelegalizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.