web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

wylowione7-bh 

Zbigniew Martan: Dzisiaj, około godziny 18:00 na stacji Orlen (Spółka Skarbu Państwa!), na której bywam prawie codziennie, dowiedziałem się od sprzedawcy, że teraz gazety „Wyborcza” i „Nesweek” mają być zasłaniane inną prasą, żeby nie były widoczne. Tak też było.

Później zapytałem o prasę pro rządową a dokładnie o „wSieci”, „wPolityce” i „Do Rzeczy”, których nie mogłem dojrzeć. Pan sprzedawca powiedział, że pewnie już się sprzedały.
„Nesweek” i „Wyborcza” w wielu egzemplarzach leżały przykryte innymi gazetami na półce.

No to mamy wolność słowa (sic).

Dariusz Klosak: No to proponuję AKCJĘ . Ktokolwiek wchodzi na stacje, a prawie wszyscy to robimy, to przekładamy gazetki na wierzch. Tego nam nikt nie może zabronić, bo przecież przeglądamy gazety i niech ciągle poprawiają w końcu się znudzi.

 

(KOD, 14-04-2016)

(Visited 73 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Information

This entry was posted on 14 kwietnia 2016 by in WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko).

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.