web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

wylowione7-bh

Krzysztof W. Kasprzyk

Na szczęście kończy się ten straszny polski dzień. Prawie nie oglądałem transmisji w TV, inaczej chciałem tę rocznicę przeżyć. Cały dzień na swoim profilu wspominałem tych, którzy wówczas stracili życie i których bliżej znałem. Teraz dopiero co nieco poczytałem w necie. Zwieńczeniem dnia niech będzie pożądliwe oczekiwanie kary śmierci dla Donalda Tuska, wysunięte przez jedną z obłąkanych postaci kato-nacjonalistycznej prawicy.
Więc wybaczcie, iż mam wrażenie, że dziś zapadła nad naszym krajem czarna jak smoła ciemność nocy. Drodzy KOD-erki i KOD-erzy, zwierajmy szeregi. Bądźmy solidarni i zdeterminowani !
***
Dopisane po 20 minutach: widzę, że żar wylewa się z wielu głów. Ludzie, to nie jest wezwanie do żadnej insurekcji! Apeluję o jedno: bądźmy ze sobą, tyle ! 🙂

 

Źródło: facebook/DOK

(Visited 36 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 11 kwietnia 2016 by in WYŁOWIONE Z SIECI (i nie tylko).

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.