web analytics

DOK – Democracy is OK

„Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności”. – Piotr Szczęsny, "szary człowiek" (19.10.2017)

DEKLARACJA POPARCIA

profil1

Deklaracja Poparcia
My, skupieni w DOK – Democracy is OK, Polacy mieszkający za granicą, przyjaciele i zwolennicy demokracji, wyrażamy swój zdecydowany sprzeciw wobec działań pani premier Beaty Szydło i domagamy się natychmiastowej publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego z dnia 9 marca 2016 w sprawie nowelizacji ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Wyrok ten według przepisów Konstytucji i licznych ustaw powinien zostać opublikowany niezwłocznie po jego wydaniu.

Głosami Polaków z całego świata wspieramy wszystkich rodaków, którzy domagają się publikacji wyroku. Jednocześnie wyrażamy pełną solidarność ze wszystkimi, którzy protestują przed Kancelarią Prezesa Rady Ministrów – bez względu na to, czy robią to prywatnie, w organizacji, w stowarzyszeniu, czy w jakiejkolwiek innej grupie. Przynależność nie ma znaczenia, liczy się walka o prawo i demokrację.

Stajemy w jednym rzędzie ze wszystkimi rodakami, którzy, także w naszym – Polakow oddalonych fizycznie od ojczyzny – imieniu, walczą o demokrację i domagają się tego, co rząd w państwie prawa ma obowiązek wykonać.

Jesteśmy z Wami, wspieramy Was i dziękujemy za to, co robicie

(Visited 44 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Information

This entry was posted on 18 marca 2016 by in DOKumenty.

Kategorie

Najpopularniejsze:


License:

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.

W blog Democracy is OK D.OK zamieszczamy teksty, których tematyka jest zgodna z ideami wyrazonymi w naszym Manifescie, jednak za tresc artykulow i wyrazone w nich opinie odpowiedzialni są tylko i wylącznie ich autorzy.